شناسه خبر: 1014            تاریخ ثبت خبر: 1400/05/31

نتایج شانزدهمین جشنواره مسابقات قرآن و نماز فرزندان صنعت آب و برق اعلام شد

دبیر امور فرهنگی و دینی صنعت آب و برق استان یزد از اعلام نتایج مرحله استانی شانزدهمین جشنواره مسابقات قرآن و نماز فرزندان وزارت نیرو خبر داد .

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد : ضیاء زینی گفت : این دوره مسابقات در چهار رشته قرائت (تحقیق)،حفظ ، مفاهیم و نماز و ..... در بین فرزندان صنعت اب و برق استان یزد برگزار شد  .

زینی اظهارداشت : در این دوره از مسابقات 645 نفر شرکت کردند که از بین آن ها 14 نفر به عنوان نفرات برای شرکت در مرحله کشوری انتخاب شدند .

مرحله ی کشوری این دوره از مسابقات در شهریور ماه به صورت آنلاین برگزار می شود .

لازم به ذکر در این دوره از مسابقات ، فرزندان همکار صنعت آب و برق استان یزد بیش ترین حضور فعال را سطح کشور را داشتند که مورد تقدیر مسئول فرهنگی وزارت نیرو قرار گرفت .

زینی نفرات برتر این دوره از  مسابقات را به شرح زیر اعلام نمود :

نام شرکت

نام فرزند

جنسیت

مقطع تحصیلی

نام و نام خانوادگی همکار

رشته مسابقه

رتبه استانی

شرکت آب و فاضلاب استان یزد

مهدیار شاکری شمسی

پسر

مقطع اول (پنجم تا نهم)

فرامز شاکری شمسی

حفظ 2

سوم

شرکت آب و فاضلاب استان یزد

سجاد نیکوکاران

پسر

مقطع دوم (دهم تا دوازدهم)

هادی نیکوکاران

حفظ 2

اول

شرکت آب و فاضلاب استان یزد

فاطمه جابری

دختر

مقطع دوم (دهم تا دوازدهم)

علیرضا جابری

حفظ 2

سوم مشترک

شرکت آب و فاضلاب استان یزد

محمد علی کریمی زارچی

پسر

مقطع اول (پنجم تا نهم)

طیبه کمالی

قرائت تحقیق و اذان

اول

شرکت آب و فاضلاب استان یزد

سبحان سپهری راد

پسر

مقطع اول (پنجم تا نهم)

محمدرضا سپهری راد

قرائت تحقیق و اذان

سوم

شرکت آب و فاضلاب استان یزد

یاسمین ساده

دختر

مقطع اول (پنجم تا نهم)

ریحانه دهقانیزاده

قرائت تحقیق و اذان

دوم

شرکت آب و فاضلاب استان یزد

فاطمه دهقان نیری

دختر

مقطع اول (پنجم تا نهم)

مهدی دهقان نیری

قرائت تحقیق و اذان

اول

شرکت آب و فاضلاب استان یزد

مبینا خیری

دختر

مقطع دوم (دهم تا دوازدهم)

محمود خیری

قرائت تحقیق و اذان

اول

شرکت آب و فاضلاب استان یزد

مبینا دهقانی

دختر

مقطع دوم (دهم تا دوازدهم)

محمد رضا دهقانی

قرائت تحقیق و اذان

سوم

شرکت برق منطقه ای یزد

مبینا حسینی

دختر

مقطع دوم (دهم تا دوازدهم)

مهدی حسینی

حفظ 2

سوم مشترک

شرکت برق منطقه ای یزد

مهلا دهقان آبشوری

دختر

مقطع دوم (دهم تا دوازدهم)

فاطمه رسولی

قرائت تحقیق و اذان

دوم

شرکت آب منطقه ای یزد

علیرضا نعمتی

پسر

مقطع اول (پنجم تا نهم)

حسن نعمتی

قرائت تحقیق و اذان

دوم

شرکت مدیریت تولید برق یزد

سید محمد حسین سید علی اکبری

پسر

مقطع اول (پنجم تا نهم)

سید کاظم سید علی اکبری

حفظ 2

دوم

شرکت مدیریت تولید برق یزد

محمد طاها ملانوری

پسر

مقطع اول (پنجم تا نهم)

محمود ملانوری

حفظ 2

اول

شرکت مدیریت تولید برق یزد

سید مهدی اقایی زارچ

پسر

مقطع دوم (دهم تا دوازدهم)

سید حسینی اقایی زارچ

حفظ 2

دوم

شرکت مدیریت تولید برق یزد

زینب دهقانی اشکذری

دختر

مقطع اول (پنجم تا نهم)

محمد حسن دهقانی اشکذری

حفظ 2

اول

شرکت مدیریت تولید برق یزد

فاطمه دهقان نیری

دختر

مقطع دوم (دهم تا دوازدهم)

غلامرضا دهقان نیری

حفظ 2

دوم

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

امیرعلی زارع بیدکی

پسر

مقطع دوم (دهم تا دوازدهم)

زارع زاده

حفظ 2

سوم

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

زهرا مدنی

دختر

مقطع اول (پنجم تا نهم)

علی اکبر مدنی

حفظ 2

سوم

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

فاطمه سالاری

دختر

مقطع اول (پنجم تا نهم)

محمد سالاری

حفظ 2

دوم

شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

زینب افتخار پور

دختر

مقطع دوم (دهم تا دوازدهم)

علیرضا افتخار پور

حفظ 2

اول

 

 

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه: 130

  دیدگاه کاربران