گزارش تصویری

آبرسانی به روستاهای مزارع شور؛

کلنگ زنی پروژه آبررسانی به روستاهای مزارع شور با حضور استاندار/ پایان 20 سال چشم انتظاری روستائیان مزارع شور شهرستان مهریز

کلنگ پروژه آبرسانی به 8 روستای مزارع شور از توابع شهرستان مهریز با حضور استاندار، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان، فرماندار شهرستان مهریز و جمعی از مسئولین استانی با اعتباری بالغ بر 400 میلیارد ریال به زمین خورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد؛ جلال علمدار مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان یزد گفت: پروژه آبرسانی به روستاهای مزارع شور، از توابع شهرستان مهریز با حضور استاندار و جمعی از مسئولین استانی با برآورد اعتباری بالغ بر ۴٠٠ میلیارد ریال صبح امروز مورخ 4 خرداد ماه کلنگ زنی شد.

وی با بیان اینکه مدت زمان اجرای این پروژه به مدت 2 سال پیش بینی شده است، افزود: بااجرای این پروژه، 8 روستا با جمعیت 550 نفر، پس از 20 سال چشم انتظاری از نعمت آب شرب و بهداشتی بهره مند می شوند.

علمدار در ادامه اظهار داشت: پروژه آبرسانی به روستاهای مزارع شور با خطوط انتقالی به طول ۴٠ کیلومتر لوله گذاری و اجرا می شود.

وی در ادامه با بیان اینکه پروژه مذکور شامل 1 باب ایستگاه پمپاژ جهت انتقال آب به مناطق تحت پوشش است، افزود: در این پروژه 4 باب مخزن ذخیره آب با حجم 170 متر مکعب نیز در نظر گرفته شده است.

گفتنی است در حال حاضر آبرسانی به 8 روستا مزارع شور از طریق آبرسانی سیار انجام می شود.

کد خبر: 1554
  تاریخ خبر : 1402/03/04
 روابط عمومی
 66