گزارش تصویری

تاکید بر تعامل و همکاری در برنامه‌های شاخص فرهنگی

دبیر فرهنگی صنعت آب و برق استان یزد در اولین جلسه شورای امور فرهنگی صنعت آب و برق استان در سال جدید بر تعامل و همکاری مسئولان این صنعت در برنامه‌های شاخص فرهنگی تاکید کرد.

ضیاء زینی دبیر شورای فرهنگی صنعت آب و برق استان یزد در این جلسه که با حضور مسئولان فرهنگی شرکت های صنعت آب و برق استان برگزار شد، گفت: این جلسه با هدف برنامه ریزی در خصوص اجرای برنامه های فرهنگی وزارت نیرو در مناسبت های ملی و مذهبی تشکیل شد.

او بر تعامل و همکاری مسئولان فرهنگی در ارزیابی فرهنگی و ارائه مستندات تاکید کرد و افزود: مقرر شد برنامه های شاخص به صورت مشترک و سایر برنامه های فرهنگی در طول سال پیگیری و اجرایی شود.

 زینی به تولید محتوای فرهنگی به صورت مشترک در صنعت آب و برق استان اشاره کرد و ادامه داد: اجرای برنامه های فرهنگی با موضوعات نماز، حجاب، صیانت از خانواده و جوانی جمعیت در طول سال پیگیری شود.

وی از گردهمایی ائمه جماعات با رویکرد مدیریت مصرف و آموزش سواد رسانه ای  خبر داد و انعقاد تفاهم نامه همکاری با مراکز آموزشی، علمی، فرهنگی استان، برنامه ریزی برای اوقات فراغت فرزندان و راه اندازی کانال تولید محتوای فرهنگی را از دیگر مصوبات این جلسه عنوان کرد.

کد خبر: 1959
  تاریخ خبر : 1403/02/10
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/02/31
 روابط عمومی
 171