گزارش تصویری

برپایی ایستگاه رادیویی آبفا به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد از برپایی ایستگاه رادیویی آبفا به مناسبت هفته صرفه جویی در مصرف آب در رویداد شادمانه غدیر خبر داد.

ضیا زینی مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد ضمن گرامیداشت دهه امامت و ولایت گفت: ایستگاه رادیویی آبفا با رویکرد صرفه جویی در مصرف آب در رویداد شادمانه غدیر که به همت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری در محل پردیس فرهنگیان استان یزد بنا شده است از 31 خرداد آغاز و تا پنجم تیر ادامه دارد.

او افزود: برنامه های این ایستگاه در قالب سه تیزر رادیویی شامل؛ راهنمای خدمات 122، راهنمای خدمات پیامکی و راهنمای مراجعه به شرکت آب و فاضلاب و نوع درخواست هایی که مردم دارند اجرا می شود.

مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد به راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب اشاره کرد و ادامه داد: در ایستگاه رادیویی آبفا هر شب دو قسمت نمایش رادیویی به نام خانواده آبی اجرا می شود که آموزش راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب در قالب طنز بیان می شود.

زینی آموزش شهروندان در زمینه نحوه صحیح مصرف آب در قالب پیام های رادیو نمایشگاهی، پخش برونشور، مصاحبه با شهروندان در زمینه راهکارهای صرفه جویی در مصرف آب و همچنین استفاده از کارشناسان کشاورزی در رابطه با گل ها و گیاهان کم آبخواه آپارتمانی را از دیگر برنامه های این ایستگاه رادیویی عنوان کرد.

کد خبر: 2043
  تاریخ خبر : 1403/04/04
 روابط عمومی
 135