شناسه خبر: 979            تاریخ ثبت خبر: 1400/03/23
سرپرست امور مشترکین منطقه دو آبفای یزد

گزارش‌دهندگان انشعابات آب غیرمجاز، پاداش می‌گیرند

سرپرست امور مشترکین منطقه دو اداره آب و فاضلاب شهرستان یزد گفت: افرادی که انشعابات آب غیر مجاز را شناسایی و گزارش دهند پاداش نقدی دریافت می کنند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد: مجید میرجلیلی با اشاره به کمبود و اهمیت و ارزش آب در یزد اظهار داشت: برخی از شهروندان در اقدامی نادرست با نصب انشعاب غیر مجاز یا یکسره نمودن انشعاب ، شرکت آبفای استان را در خدمت رسانی مطلوب با مشکل مواجه کرده اند.

میرجلیلی خاطر نشان کرد: نصب انشعابات غیر مجاز باعث افت منابع آب آشامیدنی، نارضایتی اجتماعی، تهدید بهداشت آب و ...... می شود.

وی با بیان این که حفاظت از حقوق شهروندی بسیار ضروری است عنوان کرد: از شهروندان خواستاریم در صورت مشاهده انشعابات غیر مجاز با شماره 122 تماس و آن اشتراک را معرفی نمایند.

وی افزود : طبق هماهنگی به عمل آمده با مراجع قضایی و دادستان های شهرستان ها، در صورت کشف انشعابات غیر مجاز، با خاطیان برخورد قانونی به عمل می آید.

سرپرست امور مشترکین منطقه دو اداره آب و فاضلاب شهرستان یزد تاکید کرد: در صورت صحت گزارش های دریافتی در مورد انشعابات غیرمجاز پس از قطع انشعاب، برابر ضوابط شرکت از گزارش دهندگان وظیفه شناس، تقدیر مادی به عمل می آید.

 


 

امتیاز شما به این خبر:
منبع خبر:‌ تعداد مطالعه: 179

  دیدگاه کاربران