گزارش تصویری

پیگیری تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر در شرکت آبفای استان یزد

مسئول امور ایثارگران و ستاد راهیان نور شرکت آبفای استان یزد از پیگیری تبدیل وضعیت نیروهای ایثارگر حجمی و برون سپار در این شرکت خبر داد.

محسن خوشبین مسئول امور ایثارگران و ستاد راهیان نور شرکت آبفای استان یزد بر تسریع در روند تبدیل وضعیت ایثارگران این شرکت تاکید کرد و گفت: با پیگیری های مستمر، 43 نفر از ایثارگران مجموعه آبفا تاکنون تبدیل وضعیت شده اند که 30 نفر مربوط به سال گذشته است.

او تعداد ایثارگران شرکت آبفای استان یزد را 259 نفر عنوان کرد و افزود: از این تعداد چهار نفر شهید، 35 نفر جانباز و 2 نفر آزاده می باشند.

مسئول امور ایثارگران و ستاد راهیان نور شرکت آبفای استان یزد برقراری ارتباط و تعامل سازنده با مسئولین ایثارگران در دستگاه های اجرایی مختلف به منظور حل موضوعات مرتبط با ایثارگران را مهم برشمرد و ادامه داد: بازدید از خانواده شهدای شرکت، برپایی غرفه در راهپیمایی 22 بهمن، برگزاری همایش فرهنگی دختران و مادران، بازدید از 15 خانواده شهید استان ، برگزاری مراسم تجلیل از ایثارگران صنعت آب و برق استان، برگزاری مراسم یادواره شهدای شرکت و برگزاری جلسات منسجم ایثارگران وزارت نیرو استان از جمله برنامه های فرهنگی این امور در سال گذشته است.

خوشبین با تاکید بر جلب مشارکت تمامی همکاران به ویژه معاونین و مدیران حوزه ستادی برای حل موضوعات ایثارگران شرکت و دیگر مراجعه کنندگان ایثارگر گفت:  میزخدمت ایثارگران با حضور نمایندگان آبفای کشور و وزارت نیرو به منظور اتخاذ راهکارهای مناسب برای حل مشکلات ایثارگران برپا شد.

او با اشاره به اجرای تقویم برنامه های فرهنگی، اجتماعی، تفریحی امور ایثارگران با رویکرد ارتقاء روحیه ایثارگری در سطح سازمان، گفت: برگزاری نمایشگاه به مناسبت گرامیداشت ایام الله های سال به خصوص 22 بهمن، روز قدس و هفته دفاع مقدس،  تجلیل از آزادگان شرکت، برگزاری اردوهای زیارتی سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و راهیان نور، ارسال کمک های معیشتی به مراسم اربعین، ارسال نیرو فنی و متخصص به قرارگاه وزارت نیرو جهت مراسم جهانی اربعین، بزرگداشت روز 9 دی به همراه تقدیر از اولین شهید وزارت نیرو، غبارروبی آرامگاه شهدای گمنام و نام گذاری 46 تاسیس شرکت به نام شهدا استان از دیگر اقدامات این امور است.

کد خبر: 1947
  تاریخ خبر : 1403/02/03
 روابط عمومی
 126