گزارش تصویری

اجرای طرح اتصال آب و فاضلاب استان یزد به شبکه فیبر نوری صنعت برق کشور

معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آبفای استان یزد از اجرای طرح اتصال شبکه این شرکت به شبکه اختصاصی وزارت نیرو خبر داد.

ابوالقاسم سهیلی نیا معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آبفای استان یزد گفت: به منظور تسهیل در خدمت رسانی و برقراری ارتباط موفق، این طرح با دستور مقام عالی وزارت و همراهی سرکار خانم مهندس دهستانی (مدیر کل فناوری اطلاعات وزارت نیرو )، جناب اقای مهندس بهارلوئی (مدیرکل فناوری اطلاعات شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ) و همکاری های جناب اقای مهندس بحرالعلوم (کارشناس امنیت و سخت افزار شرکت مهندسی ) و به همت دفتر فناوری اطلاعات و توسعه دولت الکترونیک آبفا با موفقیت به پایان رسید . 

او افزود: به همین منظور مسیری به طول پنج کیلومتر از برق منطقه‌ای استان تا شرکت آب و فاضلاب با کار شبانه‌روزی بر روی تیرهای شبکه برق شرکت توزیع، فیبرکشی شد.

معاون منابع انسانی و تحقیقات شرکت آبفای استان یزد ادامه داد: این ارتباط علاوه بر بهبود پهنای باند، سرعت و افزایش کیفیت ارتباطات، امکان تبادل اطلاعات در بستری اختصاصی و امن، امکان راه‌اندازی مراکز داده پشتیبان و اتصال به سامانه‌های حیاتی متمرکز را فراهم می نماید.

سهیلی نیا ضمن قدردانی از همکاری شرکت های برق منطقه ای و توزیع برق استان یزد، ابراز امیدواری کرد در راستای تحقق اهداف یزد هوشمند، شاهد تقویت و توسعه زیرساخت‌های ارتباطی پایدار و امن میان مجموعه های صنعت آب و برق درون استان باشیم .

کد خبر: 2046
  تاریخ خبر : 1403/04/04
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/04/04
 روابط عمومی
 225